інформаційна платформа для людей поважного віку

Стартує набір на безкоштоні заняття в Університеті третього віку

Із 24 січня січня в Університеті третього віку “Протон” стартує новий семестр, і люди поважного віку вже можуть записуватись на заняття.

Фото: Jaredd Craig, unsplash.com

Про це повідомляє “Твоє місто”:

“…Мета проєкту – покращити якість і тривалість життя людей пенсійного віку шляхом впровадження культури навчання впродовж всього життя, розвитку діалогу між поколіннями.

У межах проєкту проводять просвітницькі та навчальні курси, різноманітні заходи з дозвілля та культурно-масові заходи. Студенти можуть обрати три предмети із запропонованих у формі лекцій, одне практичне заняття та одне спортивне або творче заняття.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року університет для пенсіонерів у Львові розпочав навчання. Упродовж першого семестру понад сто студентів отримали нові знання та навики з вивчення іноземних мов, економіки, комп’ютерної грамотності, основ здорового способу життя, творчих занять тощо.

Другий семестр триватиме з січня до травня 2022 року. Щоб записатися на навчання, потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням або звернутися до регіонального представника у м. Львові Павла Коваля – тел. 098 116 00 90.

Навчання є безкоштовним, а студентами можуть стати люди із статусом пенсіонера. Окрім того, на правах волонтера тут можна і викладати:

“Також організатори проєкту запрошують до співпраці викладачів-волонтерів, які викладатимуть предмет один раз на тиждень 90 хв, при цьому зможуь самостійно формувати свій графік. У реєстраційній формі можна ознайомитися з переліком дисциплін, для яких потрібні педагоги (вчителі, спеціалісті, аспіранті, студенті випускних курсів).”

Детальніше про Університет “Протон” можна почитати у нашій розмові з керівницею, Анною Клименко.

А про те, як у формі кулінарного майстер-класу відбулось відкриття цього закладу у Львові, можна подивитсь тут.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК