інформаційна платформа для людей поважного віку

Запрошуємо взяти участь у вебінарі «Дискримінація. Шляхи подолання дискримінації»

09 червня 2021 року на платформі «ПРО100» відбудеться другий вебінар для людей поважного віку що стосуватиметься дискримінації та шляхів її подолання.

Початок о 10:00. Орієнтовна тривалість події до 2ох годин.

Для участі у вебінарі заповніть анкету ТУТ  до 08.06.2021р.

Всім зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на платформу zoom.

Під час вебінару будемо говорити про дискримінацію та її прояви, ейджизм, стереотипи щодо людей поважного віку, погіршення дискримінації за віком під час пандемії та шляхи подолання дискримінації.

Крім того учасники зможуть задати запитання, що стосуються теми вебінару.

Захід відбудеться в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК