інформаційна платформа для людей поважного віку

Запрошуємо на інформаційний семінар “Усвідомлене споживання новин”

На черзі друга зустріч в “Школі медіаграмотності для людей поважного віку”

В цей раз ми будемо вчитись екологічному, усвідомленому споживанню новин.

Перш за все визначимось,

– що ж таке НОВИНА?

– Які існують інформаційні стандарти?

– Які ж маркери маніпуляції в новинах.

Допомогатиме розбиратись у цих новинарних тонкощах медіаекспертка, доцентка кафедри української мови та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Наталя Фенько

Чекаємо вас шановні друзі у гостинному Гончаренко Центр Кропивницький. education and culture (вул. Велика Перспективна 4) 22 липня о 12.00 годині!

ЗУСТРІНЕМОСЬ!

Захід організовано Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” та ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОВКІЛЛЯ М. СЛОВ’ЯНСЬКА в рамках проєкту “Критичне мислення та гігієна інформації в часи пандемії та інформаційної ери”, що реалізується Суспільство і Право за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди учасників заходу не обов’язково відображують офіційну позицію Європейського союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК