інформаційна платформа для людей поважного віку

Запрошення на знайомство та розмову із двома неформальними освітніми ініціативами м. Львова

26 липня запрошуємо Вас на знайомство та розмову із двома неформальними освітніми ініціативами, які зараз активно функціонують у Львові: Мережа Центрів Едукації та проєкт “Єдині”.

Освіта важлива не залежно від віку, а особливо коли вона цікава, актуальна та безкоштовна. Тож запрошуємо послухати про ці круті ініціативи та долучитись до них 😉

Трішки про ініціативи:

Мережа ЦЕ – Центри Едукації – це ініціатива доступної освіти різного спрямування для дорослих, яка діє у восьми міських бібліотеках Львова. Вікторія Фургало – одна із співзасновниць ініціативи розповість детальніше про те, як виник проєкт та які основні принципи та ідеї закладалені у діяльність Центрів Едукації. Ви зможете дізнатись про актуальні та майбутні курси Центрів Едукації та озвучити свій запит щодо актуальних освітніх потреб.

Україномовні клуби “Єдині” запрошують до безболісного переходу на українську мову. Проєкт пропонує вивчати українську мову протягом 28 днів, за допомогою вебінарів, додаткових вправ та розмовних клубів в бібліотеках Львова. Про “Єдині” послухаємо від Anastasia Osculata

Паралельно із подією відбудеться майстер-клас із виготовлення свічки від майстрів Бібліотека На Повітряній.

На події та майстер-класи передбачена реєстрація за номерами телефонів:

+ 380 67 522 32 93

+380 67 522 33 13

та за посиланням: https://forms.gle/mpr2gjE2LcLSVcNY7

Захід відбувається за підтримки проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК