інформаційна платформа для людей поважного віку

Захист прав людей поважного віку: успішні історії

Люди поважного віку часто мало обізнані щодо механізмів захисту своїх прав і процедур звернення до суду.

Через це вони часто вважають що їхнє право на справедливий судовий розгляд є порушеним. Існує загальне усталене негативне ставлення людей поважного віку до судової системи, яке формується в більшій мірі лише на підставі отриманої інформації із засобів масової інформації. На жаль, в засобах масової інформації поширюється часто негативна інформація про судову систему, і зовсім немає успішних історій про захист свого права.

Однак, як свідчить практика, багато людей поважного віку змогли захистити своє право як в суді, так і використовуючи альтернативні способи захисту своїх прав, такі як переговори та звернення до органів місцевої влади.

Наявність та поширення «історій успіху» захисту своїх прав людьми поважного віку сприятиме формуванню об’єктивного ставлення до судової системи, зниження рівня недовіри та «страху» перед зверненням до суду за захистом своїх прав.

Пропонуємо Вашій увазі видання в якому зібрані історії захисту своїх прав людьми поважного віку, найпоширеніші порушення прав з якими стикаються люди поважного віку та міжнародний досвід визначення «людей похилого віку».

Збірку підготовлено Громадською організацією «Суспільство і право» в рамках проекту «Підвищення рівня правової обізнаності людей поважного віку щодо механізмів захисту своїх прав», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Ознайомитися з посібником можна ТУТ

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК