інформаційна платформа для людей поважного віку

Вінницький Центр Освіти Дорослих запрошує на курси «Облік та звітність підприємця» та «Самопрезентація та ораторське мистецтво».

Як повідомляється на Fb сторінці Центр Поділля-Соціум дорослих запрошують на навчання.

1. Курс «Облік та звітність підприємця» розроблений для Фізичних осіб — підприємців (ФОП) на єдиному податку, які будуть вести облік та подавати звітність самостійно, а також для бухгалтерів, які раніше не працювали з фізичними особами — підприємцями.

Заняття проходять один раз в тиждень — щосереди, початок о 13:00.

2. Курс «Самопрезентація та ораторське мистецтво» — допомагає повірити в себе, стати більш сміливим, публічним і переконливим.

Заняття проходять 15.06, 17.06, 22.06, 24.06 в післяобідній час.

Записатись можна за посиланням https://cutt.ly/Gj9rS24

Проєкт «Центр Освіти Дорослих Вінницької громади» реалізується у партнерстві з Вінницька міська рада за підтримки DVV International Ukraine та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК