інформаційна платформа для людей поважного віку

Вінничан запрошують на безкоштовні курси

У серпні мешканців Вінниці запрошують на безкоштовні курси «Перша допомога» та «Стресостійкість та емоційна грамотність».

Громадська організація “Центр Поділля-Соціум” у співпраці з партнерами реалізує у місті цікавий проект «Центр Освіти Дорослих Вінницької громади». І пропонує пільновим групам населення безкоштовне навчання у серпні:

«Запис на два курси одразу – ВІДКРИТО!

Курси «Перша допомога» та «Стресостійкість та емоційна грамотність»

Посилання на реєстацію та даталі нижче.

Курс «Перша допомога»

Про те як бути в безпеці та водночас вміти реагувати на непередбачувані ситуації — це важливі навички для сучасної людини. Спільно з Товариством Червоного Хреста України ми проводимо курс «Перша допомога» в Центрі Освіти Дорослих, де доступно та наочно тренери демонструватимуть алгоритм надання першої допомоги, реанімування, допомогу з травмами та транспортування, а також про допомогу при інших невідкладних станах.

Заняття проходять 3.08 і 4.08 з 10.00 до 12.00.

Записатись можна за посиланням

Фото: Bermix Studio, unsplash.com

 Курс «Стресостійкість та емоційна грамотність»

Завдяки курсу Ви зможете краще розуміти себе, свої емоції та способи управління ними, розуміти власний емоційний стан та причини його виникнення, контролювати та змінювати свої емоції, відновити життєвий баланс, підвищити власну продуктивність, надавати собі та іншим підтримку в складних ситуаціях, а також справлятися зі стресом без руйнівних наслідків.

Заняття проходять 03.08, 05.08: два дні, з 13:00 до 17:00.

Записатись можна за посиланням

Навчання на курсах Центру Освіти Дорослих — безкоштовне для пільгових груп населення.

Проєкт «Центр Освіти Дорослих Вінницької громади» реалізується у партнерстві з Вінницька міська рада за підтримки DVV International Ukraine та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.»

 

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК