інформаційна платформа для людей поважного віку

Відеокурс «Як зупинити насильство?»

Фото: “Ніхто, крім нас”

Пропонуємо переглянути відеокурс «Як зупинити насильство?», від організації Громадянської освіти «Ніхто, крім нас», «Безоплатної правової допомоги» та «Docu Club».

У дев’яти серіях відеокурсу адвокати, психологиня, представники Служби у справах дітей, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту, представник правоохоронних органів та інші фахівці розповідають про домашнє насилля.

Як його розпізнати, а головне – як правильно діяти, коли відбувається насилля? Куди звертатись, як скласти заяву до поліції? До яких інших уповноважених органів можна звернутись за допомогою? Які права має особа, яка постраждала від домашнього насилля?

Проблему домашнього насилля, за словами спеціалістів, потрібно вирішувати комплексно. І у своєму відеокурсі вони пропонують розглянути усі аспекти цього явища.

Запрошуємо до перегляду!

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК