інформаційна платформа для людей поважного віку

Вебінар “Реєстрація власного бізнесу в умовах пандемії для людей поважного віку”

Інформаційний портал для людей поважного віку «ПРО100» запрошує взяти участь у серії вебінарів для людей поважного віку присвячених різним тематикам.

26 травня 2021 року запрошуємо на перший вебінар: «Реєстрація власного бізнесу в умовах пандемії для людей поважного віку».

Початок о 10:00. Орієнтовна тривалість події до 2-ох годин.

Для участі у вебінарі до 25.05.2021р. заповніть анкету  учасника тут.

Всім зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на платформу zoom.

Учасники вебінару будуть мати можливість отримати інформацію про те, як правильно реєструвати власний бізнес в умовах пандемії, як зареєструвати фізичну-особу підприємця он-лайн, як подавати звітність в електронну вигляді безкоштовно, коли та які податки потрібно сплачувати підприємцю, а також багато іншої цікавої інформації.

Крім того учасники зможуть задати запитання, що стосуються теми вебінару.

За додатковою інформацію можете звертатися за телефоном 0979812738 (Оксана Коваль), 0978641345 (Мар’яна Багній)

Захід відбудеться в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК