інформаційна платформа для людей поважного віку

Вебінар «Основи медіаграмотності»

Сьогодні медіаграмотність — це знання, які потрібні кожному. Як розпізнати маніпуляції та неправдиві новини? Як перевірити факти та інформаторів, знайти першоджерело новини та переконатись, що інтерпретація в новинах не спотворила істини? Якщо раніше ці знання були потрібні тільки журналістам, то сьогодні вони самі діляться ними з кожним, хто користується інтернетом, дивиться телевізор, слухає радіо та читає газети. Окрім того, із нашого вебінару ви дізнаєтесь, що таке інформаційна бульбашка, та як алгоритми найпопулярніших соціальних мереж можуть викривити об‘єктивну картину реальності. А наостанок отримаєте «рецепт» інформаційної дієти для розвантаження мозку. Запрошуємо до перегляду!

Захід відбувся в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК