інформаційна платформа для людей поважного віку

Вебінар «Дискримінація. Шляхи подолання дискримінації».

У нас відбувся вебінар «Дискримінація. Шляхи подолання дискримінації». Ця тема стосується кожного і є надзвичайно важливою для побудови громадянського суспільства.

Найбільше уваги було приділено ейджизму – дискримінації за ознакою віку. Ейджизм може проявлятись при прийомі на роботу та у буденному житті, коли стереотипи диктують нам, що «можна» робити та як «потрібно» жити у певному віці.

І ейджизм, і інші види дискримінації розвиваються за схожою схемою: про групу людей, виокремлену за певною ознакою, мислять стереотипно та упереджено (і, якщо стереотипи бувають позитивними, то упередження – тільки негативним). Таке ставлення є першим кроком до дискримінації. А наступним кроком після неї – обмеження прав і свобод людини.

У подоланні дискримінації дуже важливим є свідоме суспільство, яке не толерує таких моделей поведінки.

Та не менш важливо знати і те, як захиститись від дискримінації та утисків на законодавчому рівні. Це ми також обговорили під час нашої розмови.

Дякуємо нашій тренерці, Оксані Івасів, за важливий і цікавий вебінар!

І запрошуємо вас переглянути запис.

Захід відбувся в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК