інформаційна платформа для людей поважного віку

«Механізми участі у житті громади»

Пропонуємо Вам переглянути наш вебінар для людей поважного віку «Механізми участі у житті громади».

Влади не потрібно боятися. Навпаки, з нею потрібно вести відкритий діалог. І законними способами впливати на рішення, які вона приймає.

Як саме можна це робити?

Для початку потрібно розібратись, хто та в який спосіб здійснює вдаду в Україні. А також, хто приймає рішення на національному та місцевому рівнях. Та з’ясувати принципи щодо громадської участі у процесі прийняття політичних рішень.

Які є форми та методи залучення громадськості? Які існують механізми місцевого самоврядування?

Які органи самоорганізації населення допоможуть взаємодіяти з органами влади? Які існують типи звернень громадян?

Детально про всі ці питання на нашому вебінарі розповіла тренерка Оксана Івасів.

Запрошуємо до перегляду.

Захід відбувся в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК