інформаційна платформа для людей поважного віку

У Вінниці розпочато набір на курс «Макіяж. Навички для сфери послуг»

Про це на своїй сторінці Fb повідомила ГО Центр Поділля-Соціум.

Старт 15 лютого 2022 року.

В рамках курсу ви познайомитесь з професією візажиста, навчитесь робити нюдовий макіяж, опануєте техніки «стрілка та червона помада», навчитесь робити супер популярний «Smoky eyes», а також вечірній макіяж з використанням глянцю і ще багато цінних професійних навичок.

Викладатиме курс Алла Бережок , візажист з 10-річним досвідом у beauty-індустрії. За цей час вона встигла попрацювати з відомими українськими глянцями та вітчизняними celebrity (Ольга Сумська, Надія Матвєєва, Віктор Павлік та інші).

Створила з сестрою навчальний центр краси — Sisters’ Club Studio для дівчат, де кожен клієнт може отримати найновіші і найякісніші beauty- послуги або пройти курси для самореалізації в цій сфері. Sisters’ Club Studio створив і випустив на ринок України власну лінійку декоративної косметики, яку люблять і цінують дівчата не лише з України, а поза її межами.

Але найбільше Алла пишається не досягненнями в бізнесі, а своїм материнством. На разі вона прекрасно поєдную декрет і роботу і вважає, що кожна жінка заслуговує бути реалізованою у тих сферах, які вона сама обирає! І з радістю допоможе в цьому і Вам на курсі «Макіяж. Навички для сфери послуг».

Курс стартує 15 лютого, тривалість — 6 занять по 3 години, на час навчання надаються усі матеріали для роботи, обладнання та моделі.

Для запису на курс заповнюйте анкету за посиланням https://cutt.ly/MOKLtbq і з Вами зконтактує адміністраторка ЦОД-у.

Проєкт «Центр Освіти Дорослих Вінницької громади» реалізується у партнерстві з Вінницька міська рада за підтримки DVV International Ukraine та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК