інформаційна платформа для людей поважного віку

У Львові пройшла акція на підтримку людей поважного віку!

Львів’яни поважного віку займались спортом, катались на електросамокатах, танцювали запальні східні танці та пристрасне танго, а також демонстрували свої художні роботи.
І все це – заради того, щоб зруйнувати стереотипи про життя у старшому віці, які все ще живуть у нашому суспільстві.

«Ми хочемо мати активне життя!», «Люди старшого віку ще дуже багато можуть зробити для суспільства!», – такими були гасла учасників та учасниць акції.

Енергійне дійство «Люди поважного віку – особливі та рухливі» відбувалось під стінами Львівської обласної державної адміністрації, аби нагадати і депутатам про те, що люди поважного віку становлять третину населення. І вони хочуть жити активно та цікаво! Та, так само, як молодь, потребують можливостей для навчання, дозвілля і реалізації.

Ми радіємо, що ставлення до людей поважного віку змінюється на краще. Адже це позитивно вливає на якість життя усього суспільства.

Організаторами акції стали громадські організації «Золоті роки», «Суспільство і право», «Центр Поділля-Соціум», при підтримці радниці міського голови О.Рубай, телерадіокомпанії «Lemberg TV».
Захід проводився в рамках проекту «Стратегія активного довголіття в Україні – рівний доступ до прав та можливостей», що реалізується ГО «Центр Поділля-Соціум» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine».

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК