інформаційна платформа для людей поважного віку

У Львові маломобільні потребуючі зможуть безкоштовно отримати товари кур’єрами Glovo

Така інформація з’явилася сьогодні, 31 січня 2022 року на Fb сторінці Тарілка.

Тарілка у співпраці з компанією Glovo і за підтримки Львівська Міська Рада анонсує початок адресних доставок для маломобільних потребуючих!

Список потребуючих передасть Управління соціального захисту Львівської міської ради, і доставка здійснюватиметься кур’єрами Glovo виключно для зазначених у ньому людей.

Таким чином Тарілка зможе допомагати більшій кількості людей, рятуючи їжу, яка ще може стати у пригоді.

“Тарілка” — це унікальний проєкт в Україні -ідея продовольчого банку не є новою у світі, втім, вони перші в нашій державі змогли імплементувати принципи діяльності закордонних ініціатив і допомагаємо потребуючим, мінімізуючи органічні відходи.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК