інформаційна платформа для людей поважного віку

Розпочав роботу сайт підтримки свідків в Україні

Фото: ГО “Суспільство і право”

На сторінці кожен свідок зможе отримати безкоштовну правову допомогу, та дізнатись про свої права і обов’язки. Окрім того, тут можна дізнатись, як виглядає судовий процес для кожного з його учасників. І навіть… піти до суду у віртуальний тур, щоб знати, чого очікувати від візиту до цієї інституції.

Чи доводилось Вам виступати у якості свідка у суді? А які емоції викликала б така судова повістка? Зазвичай, про суд існує маса стереотипів та упереджень. Більшість людей, які за фахом не є юристами, воліють думати, що йти до суду їм ніколи не доведеться.

Та що робити, якщо, все-таки, виникла така ситуація: Ви стали свідком певної ситуації, і тепер Ваші свідчення можуть вплинути на судовий процес? Як діяти? Чи несе така ситуація для Вас небезпеку? Для того, аби можна було спокійно з’ясувати відповіді на ці питання, було створено інформаційних сайт із захисту свідків в Україні.

Тут можна дізнатися про права і обов’язки свідків і навіть «сходити» у візуалізаційний тур із реальними фото українських судів та роз’ясненнями: де сидить кожен із учасників процесу та як все відбувається.

Фото: prosvidok.info

Окрім інформації для свідків, тут є і матеріали для потерпілих, загальні поради про те, як поводитися в суді, та  як отримати компенсацію на відшкодування втраченого заробітку та витрат, пов’язаних з відвідуванням суду чи поліції.

На сторінці волонтери Юридичних клінік Львівського державного університету внутрішніх справ та Національного університету ім. І. Франка надають безкоштовні консультації і роз’яснення з правових питань (в усіх галузях окрім кримінального права), допомагають підготувати заяву, скаргу та інші документи правового характеру.

А також надають правову допомогу учасникам бойових дій ООС (АТО) та їхнім сім’ям (у співпраці з ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини» та ГО «Всеукраїнська правозахисна організація «Правова сотня»).

Адреса сайту із захисту свідків: prosvidok.info.

Тож, зберігаймо спокій і будуймо правову державу!

 

 

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК