інформаційна платформа для людей поважного віку

Реєструйтеся у проєкті Мій телефонний друг

Відчуваєте брак спілкування та потребує підтримки? Реєструйтеся у проєкті Мій телефонний друг 🧡

Мій телефонний друг – це всеукраїнський проєкт дружньої підтримки людей, що опинилися на самоті. Понад два роки команда проєкту та спільнота волонтерів з усієї України допомагає тим, хто відчуває самотність та потребу в спілкуванні.

Основним напрямком діяльності проєкту є психоемоційна підтримка людей, що опинилися на самоті. Команда об’єднує волонтерів з підопічними – людьми, які відчувають брак спілкування та потребують підтримки. Волонтери – молодь, яка готова виділяти час та допомагати іншим.

Проєкт не передбачає надання психологічних консультацій чи фізичної допомоги. Щотижня волонтери зідзвонюються з підопічними для спілкування телефоном. Вони можуть ділитися новинами, обговорювати історії із життя та обмінюватися досвідом.

Як приєднатися до проєкту?

▪️ Зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію та залиште заявку на участь;

▪️ Ми знайдемо для вас волонтера та перетелефонуємо, щоб познайомити.

▪️Щотижня волонтер(ка) телефонуватиме вам, щоб поспілкуватися на різні теми.

Готові розпочати спілкування з телефонним другом чи подругою?

Телефонуйте на гарячу лінію проєкту: 0 800 202 147.

Ніхто не має бути самотнім 🧡

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК