інформаційна платформа для людей поважного віку

Реєстрація на тренінг з моніторингу порушень соціальних прав людини в Україні в умовах війни

11 жовтня 2022 р. з 10:00 до 17:00 відбуватиметься  тренінг з моніторингу порушень соціальних прав людини в Україні в умовах війни в онлайн-форматі за підтримки проєкту Ради Європи «Подальша підтримка розвитку соціальних прав людини в Україні».

Мета заходу – надати учасникам інформацію та інструменти щодо моніторингу соціально-економічних прав та особливостей фіксування та документування порушень цих прав і воєнних злочинів, які стосуються соціальної інфраструктури.

До тренінгу запрошуються представники неурядових  організацій, які займаються моніторингом дотримання прав людини, а також представники інституцій, які здійснюють повноваження щодо моніторингу прав людини в різних сферах, та інші особи, яким цікава тематика прав людини.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: до 18:00 7 жовтня.

За результатами тренінгу буде здійснюватися пітчинг ідей короткострокових проєктів щодо моніторингу порушення соціальних прав людини в умовах війни на локальному рівні. Найкращі проєкти будуть профінансовані

Тренери:

  • Максим Щербатюк, програмний директор Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Сергій Мовчан, керівник напряму документування Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Богдан Мойса, аналітик Української Гельсінської спілки з прав людини.

Для контактної інформаціїСюзанна Мнацаканян, керівниця проєкту Ради Європи «Подальша підтримка розвитку соціальних прав людини в Україні».

Джерело Українська Гельсінська спілка з прав людини

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК