інформаційна платформа для людей поважного віку

Реєстрація на курс “Я можу !”

ГО «Центр »Жіночі перспективи» проводить набір учасниць на новий  спеціальний  курс «Я можу!» для жінок, що знаходяться у невизначеній, вразливій життєвій ситуації та потребують поштовху для самореалізації.

Мета цього курсу – допомогти жінкам віднайти впевненість у собі, здобути необхідні знання та навички і також розширити власні компетенції для подальшої самозайнятості та реалізації своїх цілей.

Для кого: для жінок, які проживають у м. Львів та області, жінок ВПО, що перебувають у пошуку місця праці, самозайнятості або самореалізації.

Що: 5 тематичних воркшопів, майстер-класи від відомих професійних експерток, участь у розіграші сертифікату на бізнес-консультацію та мотивуючих подарунків,  надихаючі зустрічі та можливість участі у тренінгах  з «Основ підприємницької діяльності»

Час проведення: 21.11.2022 – 25.11.2022 з 10.00 год до 17.00 год

Місце проведення: м.Львів.

Тренінг відбувається в рамках проекту “Гендер для демократії: посилення гендерної справедливості в Грузії, Україні та Данії» за фінансової підтримки КВІНФО/KVINFO

Реєстрація тут.
Зареєструйтеся якнайшвидше і ми обов’язково з Вами сконтактуємо та надамо детальну інформацію . Кількість місць обмежена.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК