інформаційна платформа для людей поважного віку

Прості кроки для зміцнення імунітету… вдома

Під час карантину людям поважного віку радять залишатися вдома. Як можна зміцнити імунітет у домашніх умовах? Про це «Суспільству і праву» розповіли лікарі у контакт-центрі Міністерства охорони здоров’я України.

Доречі, ви також можете звернутись за безкоштовною консультацією:

0 800 60 20 19 – із загальних питань щодо Covid-19;

+38 (044) 253 61 94 – консультація лікаря.

Отож, кілька простих кроків, які можна і потрібно робити вдома щодня:

 

 1. Якісне провітрювання.

Оксигенація зараз важлива, як ніколи. Провітрювати приміщення потрібно регулярно. І робити це варто у поєднанні із регулярним вологим прибиранням.

Для профілактики лікарі радять пройти тестування на оксигенацію. Можливо, після такого обстеження вам навіть порадять кисневий інгалятор.

2. Дихальні вправи та гімнастика.

З метою оксигенації організму можна виконувати і прості дихальні вправи.

Надування… звичайної кульки чудово тренує легені.

Дихання через соломинку – також хороша дихальна вправа.

Виконувати ці вправи, а також просту щоденну гімнастику можна на балконі. Однак дуже важливо слідкувати за тим, аби не допустити переохолодження організму. Адже, якщо переохолодити організм з ослабленим імунітетом, можна дати зелене світло вірусам.

3. П’ємо багато води.

…Для зняття інтоксикації організму. Дуже корисно пити також лужні води.

4. Вітаміни С, D3 і цинк.

Їх можна приймати профілактично. Зверніть увагу, що добова норма вітаміну С – 1000 мг.

Бережіть себе та будьте здорові!

 

Матеріал підготувала Віра Градюк, в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Фото авторки.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК