інформаційна платформа для людей поважного віку

Посібник для людей поважного віку: як захистити свої права.

Посібник підготовлено Громадською організацією «Суспільство і право» в рамках проекту «Покращення доступу до правосуддя для людей поважного віку, шляхом підвищення обізнаності щодо судового захисту в Україні», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

У виданні міститься інформація щодо проблем, з якими стикаються люди поважного віку при зверненні до суду та рекомендації щодо їх вирішення, судовий порядок захисту прав та інтересів,структура судової системи, порядок сплати судового збору, альтернативні механізми вирішення спорів.

З Посібником можна ознайомитися ТУТ

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК