інформаційна платформа для людей поважного віку

Популярний ресурс для пошуку роботи долучився до боротьби з ейджизмом

Один із популярний сайтів для пошукачів роботи та працедавців у співпраці з благодійним фондом проявили ініціативу у боротьбі з дискримінацією за ознакою віку при прийомі на роботу.

Фото: Суспільство і право

Work.ua та фонд «Життєлюб» зробили добірку кандидатів із багатим досвідом.

Таким чином вони долучаються до ботьби з ейджизмом: «У благодійний фонд «Життєлюб» надходять заявки від людей з різних областей України, але посил у них один: «Мені 50 (65, 75 і так далі) років, я багато знаю, відчуваю себе сповненим або сповненою сил, дуже хочу працювати, але не можу знайти роботу через вік».

Work.ua вирішив не залишатися осторонь цієї проблеми та долучитися до ініціативи «Життєлюбу» з пошуку роботи для людей елегантного віку.

Роботодавці, вмощуйтеся зручніше та читайте заявки від трьох людей з різних міст, які з радістю подарують вам свій робочий час, а разом з ним — і багатий досвід.»

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК