інформаційна платформа для людей поважного віку

Платформа з корисними ресурсами під час війни

Львівська ОВА зібрала усі корисні ресурси, які можуть допомогти під час війни у різних сферах життя.

Внаслідок військових дій велика кількість людей були вимушені покинути власні домівки, тому зіштовхнулись із різними труднощами, такими як: пошук житла, отримання медичної та психологічної допомоги, освіти в іншому місті, відновлення власного бізнесу в умовах воєнного стану тощо.

Розробники платформи зібрали корисні посилання, що стосуються допомоги у Львівській області, інших регіонах України та за її межами, зокрема: мапу з адресами безпечних укриттів, інструкції дій у разі обстрілів, бомбардувань та безпечної евакуації, перелік фондів для допомоги ЗСУ, канали офіційної інформації тощо.

Також на цьому ресурсі зібрана інформація щодо можливостей про те, як добровільно стати патрульним, записатись в тероборону, а також де є можливість реалізувати себе як волонтера.

В умовах війни велика кількість людей втратили робочі місця, саме тому на цій платформі також розміщено інформацію щодо наявності вакансій у Львівській області.

Відповідь на ці та інші запитання ви можете отримати за посиланням: https://cutt.ly/BSTHgvf

Зберігайте собі та поширюйте в соціальних мережах.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК