інформаційна платформа для людей поважного віку

Офлайн екскурсія «Жінки, плітки та дрібка любові»

Ми планували провести офлайн екскурсію «Жінки, плітки та дрібка любові», щоб погуляти теплою та затишною Вінницею. Та на жаль, інтенсивність ракетних обстрілів, спонукає нас думати впершу чергу про безпеку наших дорогих учасниць.

Тому ми приймаємо рішення провести екскурсію ОНЛАЙН. Хай це буде спосіб відволіктись, відпочити і дізнатись нове.

Ви почуєте підбірку історій про жінок, що залишили свій слід в історії та бізнесі Вінниці. Про чоловіків, які їм допомагали або й перешкоджали у тому. Про історії кохання — щасливі та не дуже. Дізнаєтесь як звали кохану дружину Артинова та як вона досі оберігає його.

📩 Якщо ви хочете долучитись — заповнюйте форму:

https://forms.gle/SRjayyYW5cagjD15A

Лінк на зустріч ви отримаєте за кілька годин до початку. Зустріч відбудеться 12 жовтня о 18:00.

Сподіваємось на розуміння, будете в безпеці та бережіть себе!

Проєкт «Центр Освіти Дорослих Вінницької громади» реалізується у партнерстві з Вінницька міська рада за підтримки DVV International Ukraine та сприяння Німеччини.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК