інформаційна платформа для людей поважного віку

МОЗ пропонує охочим стати інфоволонтерами з питань вакцинації для літніх людей

Міністерство охорони здоров’я пропонує всім охочим інформувати людей поважного віку про вакцинацію від Covid-19, та надає для цього інформаційні матеріали.

Фото: Mark Timberlake, unsplash.com

“Кожен може допомогти захистити рідних та знайомих літнього віку!
82% померлих від COVID-19 за весь період в Україні – люди віком від 60 років. Тобто 8 із 10 людей, які помирають від COVID-19, – це літні люди. Саме вони хворіють найтяжче, потрапляють у лікарню, до реанімації та помирають від цієї хвороби. Також COVID-19 може призвести до загострення наявних захворювань та до появи нових.
Допомогти захистити тих, хто цього найбільше потребує можуть інфоволонтери боротьби з COVID-19.
Інфоволонтери – це люди, які інформують літніх людей, як захистити себе від COVID-19 та чому важливо вакцинуватись. Усі охочі можуть завантажити інфоволонтерський набір, який містить буклети з інформацією про вакцинацію, поради щодо комунікації про щеплення, макети постера і пам’ятки.
До інфоволонтерського набору входять:
інструкція для інфоволонтера;
гайд «Що інфоволонтери мають знати про вакцинацію від COVID-19?» з відповідями на найбільш поширені запитання про вакцинацію: які є вакцини, безпечність вакцин, супутні хвороби, ризики вакцинації проти ризиків COVID-19;
поради «Як допомогти зробити вибір щодо вакцинації від COVID-19»;
макет постера, який інфоволонтер може повісити в людному місці і вписати туди адресу й телефон найближчого пункту чи центру вакцинації;
макет пам’ятки з короткою інформацією про вакцинацію для літніх людей.
Завантажити матеріали можна за посиланням.
Щоби стати інфоволонтером, реєструватись не обов’язково. Проте, якщо ви хочете читати інформацію від Комунікаційного центру вакцинації від COVID-19 або є організованою групою волонтерів і хотіли би отримати додаткові брендовані матеріали – зареєструйтесь за посиланням. Організовані групи інфоволонтерів зможуть отримати надруковані постери та пам’ятки.”

А ми нагадуємо, що достовірну інформацію від МОЗ з питань вакцинації від Covid-19 можна отримати на офіційному сайті.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК