інформаційна платформа для людей поважного віку

ЛЬВІВ’ЯН ЗАПРОШУЮТЬ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Під час тренінгу учасники дізнаються, як надати допомогу і діяти при масивних кровотечах, тяжких травмах грудної клітини, опіках та переломах, другорядних ушкодженнях, евакуації поранених.

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій запрошують бажаючих пройти безкоштовні одноденні навчання з тактичної медицини.

За словами керівниці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Світлани Ткачук, чим далі триває війна, тим більшою є затребуваність саме на такий курс медичної допомоги.

«Люди хочуть бути впевненими в елементарній здатності надати допомогу собі і ближньому практично», – каже Світлани Ткачук.

Під час тренінгу учасники дізнаються, як надати допомогу і діяти при масивних кровотечах, тяжких травмах грудної клітини, опіках та переломах, другорядних ушкодженнях, евакуації поранених. Навчання проводить інструктор з бойовим досвідом.

Участь у тренінгу можуть взяти всі охочі. Щоб відвідати курс, необхідно зареєструватись. Інформацію про майбутні тренінги можна знайти на сторінці центру.

Нагадаємо, що у львівських школах з 1 вересня хочуть запровадити курси з військової та домедичної підготовки. За словами керівника управління освіти Львівської міської ради Андрія Закалюка, військова й домедична підготовка – це те, що наші діти мають навчитися робити. Вони мають рости стійкими до будь-якої брехні та пропаганди, бо цей вірус легко підхопити, він може руйнувати людей, суспільства, країни.

Джерело Твоє місто

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК