інформаційна платформа для людей поважного віку

«ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ – ОСОБЛИВІ та РУХЛИВІ»

Цієї п’ятницю, 11 червня, у Львові відбудеться особливий соціально-культурний захід, на якому розвінчуватимуть стереотипи суспільства про людей похилого віку.

На заході йтиметься про подвійний характер стереотипів у житті людини та суспільства, те, чому потрібно з ними боротися і які проблеми вони створюють. Відтак, безпосередньо люди поважного віку продемонструють, що вони в тренді й живуть та цікавляться тим самим, що й молодь.

«Захід покликаний висвітлити ключові аспекти Стратегії Львівської ОТГ щодо підтримки, розвитку можливостей та активного, здорового довголіття людей пенсійного віку, привернути увагу громади до старших людей, об’єднати однодумців довкола потреб та потенціалу людей поважного віку, бути прикладом соціальної відповідальності» – Оксана Рубай, радниця міського голови апарату виконкому ЛМР.

Люди поважного віку проїдуться на мобільному вуличному транспорті, роздаватимуть та чіпатимуть в доступних місцях наліпки з матричним кодом, аргументуватимуть необхідність прийняття Стратегії щодо підтримки, розвитку можливостей та активного, здорового довголіття людей пенсійного віку. Згодом, кожен львів’янин та гість нашого міста, скануючи QR- код, зможе ознайомитись з цікавими тезами, які розвінчують стереотип щодо людей похилого віку.

«Від львівського танго до східного танцю, від традиційної гімнастики до скандинавської ходьби чи поїздок байками, електрокатами, роликами – все під силу людям поважного віку. Вони оволодівають комп’ютерною технікою, медійною та правовою грамотністю, цифровими технологіями, мовами. Вони представлять Львів та Україну на міжнародних зустрічах-фестивалях, працюють на розвиток громади, підтримують та ініціюють зміни у Львівській ОТГ щодо розвитку осіб пенсійного та передпенсійного віку» – Людмила Гришко, ГО «Золоті Роки»

Організатори заходу: ГО «Золоті Роки», ГО «Суспільство і Право» при підтримці радниці міського голови О.Рубай, ГО «Центр Поділля-Соціум», телерадіокомпанії «Lemberg TV»

Час старту заходу 12.00 год. на локації парку «На валах».

Захід проводиться в рамках проекту «Стратегія активного довголіття в Україні – рівний доступ до прав та можливостей», що реалізується ГО «Центр Поділля-Соціум» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine».

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК