інформаційна платформа для людей поважного віку

Куди піти у Львові людям поважного віку?

Фото з архіву “Суспільства і права”

Перше, що хочеться сказати на цю тему: не варто поділяти події на «молодіжні» та «не молодіжні». Варто просто займатись тим, що вас цікавить. Втім, на цю тему у «Суспільства і права» буде окремий матеріал.

Отож, всі події Львова, від театральних до спортивних, зібрано, наприклад, тут.

А тут – підбірка  цікавих організацій, на заходах яких можна цікаво провести час:

  1. Університет третього віку

Отримати безкоштовне навчання у цьому закладі можуть старші люди із будь-яким рівнем освіти.

Навчання відбувається без формальних екзаменів, викладають волонтери. Тут можна отримати знання на тему здоров’я, дізнатись про природні особливості старіння, познайомитись з новими технологіями і адаптуватись до них. Крім навчання, Університет регулярно організовує спортивні та інші цікаві події. Тел. Для довідок: +95 69 42 909

Функціонує також @Театр третього віку, де можна згадати улюблене захоплення або розпочати нову для себе пригоду зі сценою. Тел. Для довідок: 097 133 6304

На сторінці Асоціації Університетів третього віку “КЛЕПСИДРА” у Facebook, а також на їхньому сайті можна знайти багато інформації про навчання, організації та події для людей поважного віку.

  1. Медіатеки у різних районах міста:

Сенсотека (вул. У.Самчука, 22 (Стрийський парк);

Urban бібліоткека (вул. Устияновича, 4 (біля Львівської Політехніки);

Перша львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2а (центр) та Бібліотека на Мулярській поруч із нею, за тією ж адресою;

Spilno бібліотека (вул. Миколайчука, 1 (район вул. Топольної);

Wiki бібліотека (вул. Червоної Калини, 58, на Сихові).

В цих найсучасніших бібліотеках можна не тільки почитати хорошу літературу і безкоштовно скористатись інтернетом. Тут регулярно проводять цікаві події. За ними ви можете слідкувати на сторінках бібліотек у Facebook і розпитувати в адміністраторів закладів.

  1. Слідкуйте за подіями громадських організацій:

Золоті роки

Старість на радість

А на нашій сторінці у Facebook та цьому сайті ви зможете знайти інформацію про безкоштовні курси мобільної грамотності та семінари з актуальних правових питань.

Якщо ви вже вибрали для себе цікаві події, просимо не забувати про прості правила безпеки у час карантину: носіть маску, що закриває ніс та рот, регулярно мийте руки, користуйтесь антисептиком та дотримуйтесь соціальної дистанції. Обирайте ті заходи, де не буде скупчення людей, а ще краще – онлайн-події, та проводьте час із користю!

 

Матеріал підготувала Віра Градюк, в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Фото з архіву “Суспільства і права”.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК