інформаційна платформа для людей поважного віку

Критичне мислення в еру інформації

У січні 2022 року ГО «Суспільство і право» розпочала реалізацію проєкту «Критичне мислення та гігієна інформації в часи пандемії та інформаційної ери».

Метою проекту є підвищення рівня медіаграмотності та критичного мислення серед людей поважного віку. Оскільки бути медіаграмотним та вміти критично мислити в еру інформації та у той час, коли неймовірна кількість новин про пандемію коронавірусу та вакцинацію “атакують” з екранів телевізорів та усіх гаджетів – уже не вибір, а необхідність для кожної людини.

У рамках проекту планується:

– відзняти 5 відеосемінарів на тему медіаграмотності та критичного мислення для людей поважного віку. Експертами наших заходів стануть практичні журналісти та політологи;

– поширення інформаційної брошури «Інформаційна гігієна»;

– організувати та провести триденну Школу критичного мислення та медіаграмотності для представників організацій, що працюють із людьми поважного віку;

– провести інформаційні семінари з критичного мислення та медіаграмотності для людей поважного віку в різних регіонах країни, а саме у Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій, Житомирській, Миколаївській, Сумській, Запорізькій та Донецькій областях;

– підготувати та провести дводенної підсумкову зустріч регіональних партнерів.

Впродовж наступних десяти місяців ми створюватимемо інформаційні матеріали на теми медіаграмотності, готуватимемо матеріали на популярні теми з області права, а також серію інтерв’ю з непересічними особистостями.

Проєкт «Критичне мислення та гігієна інформації в часи пандемії та інформаційної ери» реалізується Громадською організацією «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Хочемо нагадати, що ви завжди можете писати нам питання, які б хотіли висвітлити у формі зворотнього зв’язку, а також у коментарях та повідмоленнях у групі ГО ” Суспільство і право” в Fabebook.

До зустрічі!

 

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК