інформаційна платформа для людей поважного віку

Критичне мислення, медіаманіпуляції та фейки

Хто як не телеведучий розповість про залаштунки телебачення? У новому випуску онлайн проєкту команда «Суспільство і право» дізналась усе про творення телевізійних новин, як за допомогою емоційних відео чи фото глядач ведеться на маніпуляцію, або ж які заголовки змушують нас клацнути на статтю.

Про тригери в новинах, ботоферми та інформаційний шум говорили зі Станіславом Безушко – публіцистом, журналістом та ведучим програм на Телеканалі «Перший Західний».

Інформаційний відеоролик створено за фінансової підтримки Європейського союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО “Суспільство і право” і не обов’язково відображає позицію Європейського союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК