інформаційна платформа для людей поважного віку

Інструменти громадської участі для людей поважного віку

У виданні “Інструменти громадської участі для людей поважного віку” міститься інформація щодо використання інструментів громадської участі та вирішення за їх допомогою проблем місцевого значення. Основна увага привернена до інструментів, якими можуть скористатися люди поважного віку для вирішення місцевих питань. До них належать: звернення громадян, доступ до публічної інформації, електронна петиція, громадський бюджет, місцеві ініціативи, громадські слухання, загальні збори та інші.

 Видання підготовлено Громадською організацією “Суспільство і право” в рамках проекту  “Залучення людей поважного віку до управління справами громади через інструменти громадської участі” наданого Чорноморським  фондом з питань регіонального співробітництва, проект Німецького фонду Маршалла США/The publication has been prepared under the project “Attracting people of respectable age to managing community affairs through civic participation tools” provided by the Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States.

З виданням можна ознайомитись ТУТ

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК