інформаційна платформа для людей поважного віку

Інформаційна гігієна під час роботи в Інтернеті

Наша героїня, Лідія, знає прості правила розпізнавання неправдивих новин та маніпуляцій в інтернеті. Завдяки цьому вона завжди спокійно гортає стрічку новин і почувається як риба в інформаційному океані. Хочете так само? Тоді дивіться наш ролик. Будьте, як Лідія! Читайте новини з розумом та іронією.

З цього інформаційного ролика ви дізнаєтесь прості правила розпізнавання неправдивих новин (фейків) та інформаційних маніпуляцій в інтернеті. Як перевірити новину на достовірність? Як виглядає професійно написана новина? Що таке клікбейти? Як і для чого формують маніпулятивні заголовки новин? Які новини у стрічці новин краще оминати? Відповіді на ці запитання знає героїня нашого ролику – Лідія.

Знання цих правил сьогодні необхідне всім, хто живе у еру інформації та стикається з потоком новин в інтернеті та соціальних мережах.

Ролик створено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК