інформаційна платформа для людей поважного віку

Як зберегти здоровий глузд в інформаційному просторі?

Ми всі споживаємо інформацію – з екранів телевізора, з соціальних мереж або ЗМІ.

Медіапростір та ЗМІ впливає на нас щосекунди, адже це постійне утворення інформації.

Інформація впливає на нас – на наш емоційний стан, викликає занепокоєння і тривогу, особливо зараз в умовах війни.

Під особливим впливом знаходяться люди поважного віку, яким важко відрізнити правдиву інформацію від неправдивої, зрозуміти де маніпуляція, а де просто “фейк”.

Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” розпочинає цикл освітніх семінарів для людей поважного віку, мета яких ознайомлення людей поважного віку з основними поняттями медіаграмотості, підвищення рівня культури споживання інформації та протидія інформаційним маніпуляціям, що дозволить аналізувати та критично оцінювати отриману інформацію.

Тематика освітніх семінарів:

✅ Як зберегти здоровий глузд в інформаційному просторі

✅Усвідомлене споживання новин

✅Як безпечно користуватись соціальними мережами

✅Основні принципи кібербезпеки

Перша зустріч “Як зберегти здоровий глузд в інформаційному просторі” відбудеться 15 липня о 12.00 годині в просторі Гончаренко Центр Кропивницький. education and culture, за адресою вул. Велика Перспективна 4.

Захід організовано ГО “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” в рамках проєкту “Критичне мислення та гігієна інформації в часи пандемії та інформаційної ери”, що реалізується ГО Суспільство і Право за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди учасників заходу не обов’язково відображують офіційну позицію Європейського союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК