інформаційна платформа для людей поважного віку

Як зареєструвати власний бізнес у період пандемії?

Photo by Maranda Vandergriff on Unsplash

Під час вебінару для людей поважного віку ми розглянули та проаналізували етапи створення власної справи з нуля: від ідеї чи того, що допоможе її знайти. А також питань, на які варто знайти відповіді ще перед тим, як зареєструвати власну справу.

Яку проблему у суспільстві ви будете вирішувати своєю підприємницькою діяльністю?

Які цінності у вашого бізнесу?

Розглянули приклади бізнес-моделей, організаційно-правові форми бізнесу. Та законодавчу базу для легітмізації суб’єктів господарювання, а також податкове законодавство.

Розповіли про етапи реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності; де можна оформити реєстрацію, та головне – як оформити її онлайн.

А також, які ще послуги для підприємців можна отримати дистанційно: завантажити необхідні для реєстрації заяви, перевірити результати реєстрації, отримати електронний цифровий підпис та витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, сплатити податки.

Обговорили відповідальність фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Та детально проаналізували загальну і спрощену системи оподаткування для тих і інших (зокрема, єдиний податок по групах ФОП).

Запрошуємо до перегляду та сподіваємось, що цей вебінар надихне вас розпочати власну справу!


Захід відбувся в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК