інформаційна платформа для людей поважного віку

Як впоратися зі стресом через погіршення фінансової ситуації у зв’язку з карантином?

Повідомляє  Telegram-канал Психологічна підтримка.

Відчуваєте стрес через погіршення фінансової ситуації у зв’язку з карантином? Експерти знають, як із цим впоратись!

 

1. Недостатньо заощаджень? Зосередьтеся на тому, що ви можете контролювати! Уважно вивчіть та перегляньте ваші витрати. Тимчасова відмова від переплати онлайн-сервісів та непринципових покупок, може, й не збагатить вас суттєво, проте допоможе відчути, що ви «щось робите».

2. Втратили роботу? Подайте заяву на допомогу з безробіття, перевірте, на які пільги ви можете розраховувати. Поміркуйте про іншу роботу, яка актуальна зараз. Вірте, що складну ситуацію можна розглядати по-різному. Шукайте можливість у вашій ситуації.

3. Не маєте можливості оплатити борги? Не соромтеся попросити кредитні канікули або відтермінування платежу чи оренди: ви можете не знати, що банки можуть запропонувати вам допомогу, якщо ви заявите про своє поточне фінансове становище.

4. Намагайся вкладатися в щоденний бюджет, щоб не довелося суттєво зменшувати баланс наступного дня.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК