інформаційна платформа для людей поважного віку

ЯК ОТРИМАТИ ДОКУМЕНТИ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ?

У зареєстрованих користувачів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України є можливість подати запит на отримання таких документів в електронному вигляді:

  • довідка ОК-5;
  • довідка про трудовий та страховий стаж;
  • довідка ОК-7;
  • повідомлення про відкриття персональної електронної облікової картки;
  • дані про нараховану заробітну плату;
  • дані про нараховану заробітну плату в межах максимальної величини;
  • дані про особливі умови праці.

Зазначені електронні документи дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах фіскальної та виконавчої служб, територіальних органах міграційної служби, тощо. Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через Веб-портал Пенсійного фонду України у розділі «Верифікація виданих документів» за посиланням                                                                                                http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/DocConfirm

Електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

Як отримати потрібну довідку?

1) Увійти в Особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду за допомогою ЕЦП або відеоінструкції, ввівши лише номер телефону або банківської карти.

2) Обрати в Особистому кабінеті «Запит на отримання електронних документів» та заповнити поля форми запиту;

3) Стан розгляду запиту можна перевірити в меню «Мої звернення»;

4) Натиснути на свій запит, завантажити та роздрукувати довідку.

Посилання на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду:

https://portal.pfu.gov.ua

Увійти на вебпортал можна скориставшись цією інструкцією: https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/HowToReg  а також ознайомившись з відео на Facebook сторінці .

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК