інформаційна платформа для людей поважного віку

Фінальна зустріч з громадськими організаціями, що працюють з людьми поважного віку

Відбулась фінальна зустріч для людей поважного віку та громадських організацій, які працюють з цією цільовою групою. Зустріч підсумувала проект «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізувався ГО “Суспільство і право” і був наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ми щиро вдячні усім представникам організацій, що працюють з людьми поважного віку, за конструктивний діалог, власний досвід, пропозиції щодо подальшого розвитку у роботі з цією цільовою групою громадян! А також – за враження і пропозиції щодо інформаційної платформи для людей поважного віку «Про100», створеної в рамках цього проекту.

Окрема подяка представникам Консультативної місії Європейського Союзу в Україні за презентацію сайту із підтримки свідків в Україні, про який ще напишемо окремо.

А також, звісно, нашим донорам: Чорноморському фонду регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США, за фінансової підтримки Європейського Союзу), завдяки яким ми змогли втілити наші ідеї протягом проекту!

Хочемо нагадати усім партнерам, а також нашим читачам, що громадська організація «Суспільство і право» завжди відкрита до співпраці, нових проектів, також — до пропозицій вдосконалення інформаційної платформи «Про100», що тільки розпочала свою діяльність. Якщо ви б хотіли прочитати матеріал на певну тему, маєте знайомих поважного віку, про яких варто розповісти іншим, або й самі маєте чим поділитись зі світом, пишіть на нашу сторінку у Facebook, на пошту (pro100ua.com@gmail.com), або ж в коментарях у Facebook.

Проект закінчився, але наша робота з людьми поважного віку триває!

 

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК