інформаційна платформа для людей поважного віку

Чому люди старшого віку у групі ризику важкого перебігу COVID-19?

За повідомленням МОЗ України 98% померлих від COVID-19 серед людей віком 60+ – невакциновані!

Групою ризику щодо COVID-19 робить людей не вік, а те, що літні люди мають хронічні захворювання. Що більше їх, то більше людина потребує вакцинації проти COVID-19, грипу та пневмококової інфекції, щоб захиститися від тяжкого перебігу або ймовірної смерті від цих хвороб.

Вакцини проти COVID-19 були винайдені передусім для людей з груп ризику: віком 60+, з хронічними хворобами, онкохворих, імуноскомпрометованих. Тож вакцинувати таких людей безпечно. І до того ж необхідно – щоб зменшити вірогідність ускладнень та ризику померти через COVID-19.

Допоможіть своїм батькам, дідусям та бабусям записатися на щеплення і розкажіть, що це – безпечно! Збережіть їхнє життя!

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК