інформаційна платформа для людей поважного віку

Чат-бот «Юридичний порадник для ВПО»

Чат-бот: «Юридичний порадник для ВПО»

«Юридичний порадник для ВПО», розробленого швейцарсько-українською Програмою EGAP та командою БФ «Право на захист» за підтримки Мінреінтеграції та Мінцифри.

За допомогою чат-бота можна знайти інформацію про доступне житло, гуманітарну та іншу допомогу, працюючі аптеки та магазини, особливості виїзду та перебування за кордоном, проїзд блокпостів та евакуацію, відновлення особистих документів, виплату пенсії та багато іншого.

Також «Юридичний порадник для ВПО» містить практичні рекомендації, як діяти у тих чи інших випадках, зразки необхідних процесуальних та інших документів, контакти державних установ та організацій, інтерактивні мапи, інфографіки та корисні посилання. Крім того, користувачі мають змогу оперативно отримувати повідомлення про важливі новини за допомогою пуш-розсилок.

Чат-бот працює 24/7 на базі найпопулярніших соцмереж в Україні – Facebook, Viber та Telegram за посиланнями:

Viber: https://cutt.ly/zzeWP2q Telegram: https://cutt.ly/qzeW2sX

Facebook (Messenger): http://m.me/IDP.legal.aid. 

Сайт проекту доступний за посиланням: https://chatbot.r2p.org.ua/ 

Покрокова відео інструкція  для входу в «Юридичний порадник для ВПО»  за посиланням: https://www.facebook.com/IDP.legal.aid/videos/1337158493354182 

В разі необхідності отримання консультацій, громадяни можуть звертатися щоденно з 7:00 до 22:00 за телефонами гарячої лінії БФ «Право на захист»:

VODAFONE: +38 (099) 507 50 90;

KYIVSTAR: +38 (068) 507 50 90;

LIFECELL: +38 (093) 507 50 90.

Джерело Львів соціальний

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК