інформаційна платформа для людей поважного віку

Запобігання домашньому насильству.

Як повідомляє  Telegram-канал Психологічна підтримка, кількість дзвінків на гарячу лінію по запобіганню домашнього насильства від початку карантину зросла на 30%.

В умовах карантину, без роботи, зустрічей з друзями й багато інших методів емоційної та фізичної розрядки, люди не знають куди їм подітися. Але сама ізоляція не є причиною домашнього насильства. Карантин не створює проблеми у родині, стосунках, тощо — він їх показує!

Проблема в тому, що під час карантину кривдник і агресор постійно знаходиться поруч зі своєю жертвою. Це унеможливлює її звернення за допомогою або втечу.

Як ідентифікувати насилля?
Якщо ви відчуваєте себе некомфортно, відчуваєте постійну тривогу та вам щось заважає у психологічному плані, то ви зіштовхнулися з насиллям. Основна ознака — це відчуття дискомфорту біля якоїсь конкретної людини.

Які форми насилля можуть бути:
🔶 психологічне (постійні або періодичні словесні образи, погрози, приниження людської гідності, звинувачення)
🔶 фізичне насилля (нанесення фізичних травм, різних тілесних ушкоджень)
🔶 сексуальне насилля (коли вас змушують до задоволення сексуальної потреби когось іншого без вашої згоди)
🔶 економічне насилля (позбавлення людини житла, їжі, одягу, іншого майна, коштів чи документів, шантаж за допомогою грошей)

Багато хто не знає, що робити у випадку насилля. Тому ми зібрали найважливіші номери та місця, куди можна звернутися.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК