інформаційна платформа для людей поважного віку

Вебінар «Післямова до національного тесту з медіаграмотності: висновки, інсайти, подальші плани»

14 листопада запрошуємо на вебінар «Післямова до національного тесту з медіаграмотності: висновки, інсайти, подальші плани».

Початок о 15:00. Спікерка – Косовець Олена Павлівна.

На вебінарі будемо аналізувати питання національного тесту з медіаграмотності. Кожен зможе перевірити, наскільки добре вміє боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду. Також учасники вебінару отримають поради, як організувати та провести тиждень медіаграмотності у закладі освіти.

Нагадаємо, що 27 жовтня відбувся перший національний тест з медіаграмотності у рамках Глобального тижня медіаграмотності як національний проєкт Міністерства культури та інформаційної політики України, спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», які виконуються IREX.

Попередня реєстрація за покликанням: https://forms.gle/24yXu8612WGYsWtK9

Участь безкоштовна! За бажанням педагогічні працівники можуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації (обсяг – 2 год.)

Захід відбувається у співпраці освітнього хабу «NotBox» Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та «Центру Освіти Дорослих Вінницької громади» за підтримки Вінницької міської ради й DVV International Ukraine, за сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

ПРО100

інформаційна платформа для людей поважного віку

“Сайт розроблено в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Суспільство і право» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу”

ВИ МОЖЕТЕ НАПИСАТИ НАМ,
АБО ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК